آینده تجاری wifi و LTE در کنار هم !
تاریخ انتشار : 1395-09-20

و بالاخره زمان موعود فرا رسید ! تست دو تکنولوژی بی سیم WiFi و LTE جهت اینکه آیا این دو قادر به ارسال کردن فرکانس های یکسان هستند یا خیر … !
در روز چهارشنبه هفته گذشته، WiFi Alliance ، طرحی مبتنی بر تست و آزمایش محصولات LTE-Unlicensed که بافت موجی ۴G را به باند های طیفی Unlicensed تبدیل کند که باند هایی هستند که کاربران WiFi از آنها استفاده می کنند. این گروه همچنین اعلام کردند که یک آزمایشگاه مستقل را برای فروشندگان محصولات LTE-U فراهم کردند که در آنجا می توانند محصولات و تجهیزاتشان را تست کنند.

LTE-U می تواند به تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های مشابه ، فرکانس های بیشتری ارائه دهد که قاعدتا سرویس دهی بهتری در محدوده های شلوغ ، خواهد داشت. اما برخی از سازندگان و پشتیبانان سیستم های WiFi اخطار داده اند که این سیستم جدید LTE برای فرکانس های WiFi مشکل ساز خواهد شد.

LTE-U یکی از ورژن های LTE برای طیف موج های Unlicensed است که در یک سری کشورها و مناطق مشخص شده، اجازه استفاده از آن داده شده همانند آمریکا، کره جنوبی و چین. اروپا و سایر مناطق نیز به یک مدل تکنولوژی دیگر که برای امواج WiFi ایجاد مشکل نمی کنند، مجهز خواهند شد.
تحویل به موقع
ضمانت اصل بودن کالا
قیمت مناسب
مشاوره رایگان