بازگشت کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا


آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های نتورک کالا بوده است و نتورک کالا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارشی در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. 

 

شرایط بازگرداندن کالا

 

استفاده از 72 ساعت ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

1- اگر کالای خریداری شده، در همان زمان 72 ساعت اول ایراد یا اشکال فنی داشته باشد .

 

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 72 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به نتورک کالا اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 72 ساعت مهلت استفاده، نگهداری شده و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. 

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نتورک کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد و مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد .

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌ گردد .

 

2- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات فنی یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت یا فاکتور فروش مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 72 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش نتورک کالا از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شود.

اگر مغایرت، بدون استفاده یا باز نمودن بسته بندی کارخانه ای کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه یا بسته بندی ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات با دقت نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. 

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نتورک کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد و در صورت ارسال چنین کالایی قابل پیگیری نمیباشد و دوباره به مشتری عودت داده می گردد .

نکته : با توجه به خدمات مشاوره رایگان پیش از خرید توسط واحد مشاوره نتورک کالا  ، تجهیزاتی که به دلیل عدم آگاهی از نحوه کارکرد و مشخصات فنی خریداری شده و پس از دریافت مشخص گردد با نیازهای مورد نظر شما مطابقت ندارد ، شامل شرایط بازگشت کالا نخواهد شد . بنابراین شایسته است قبل از اقدام به خرید کالا در صورت عدم آگاهی از نوع کارکرد دستگاه ، با مشاوران فنی ما مشورت نمایید .


3- جبران خسارت :

در صورت وجود یکی از موارد ذکر شده بالا ،  کالای مورد نظر با کالای سالم و فاقد هرگونه ایرادی تعویض و مجدد بصورت رایگان برای مشتری ارسال خواهد شد . عودت کالا و بازپس گیری هزینه واریزی فقط در صورت عدم وجود کالای مورد نظر در انبار شرکت امکان پذیر بوده و پس از طی مراحل اداری به شماره حساب اعلامی مشتری واریز می گردد . با تشکر از انتخاب شما

واحد امور مشتریان نتورک کالا


تحویل به موقع
ضمانت اصل بودن کالا
قیمت مناسب
مشاوره رایگان