ثبت سفارش

مراحل ثبت، پردازش و ارسال سفارش


روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران می باشد .

زمان پردازش و ارسال کالای خریداری شده در روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 17 روزهای شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه ها از ساعت 8 صبح الی 13 می باشد.

در صورت ثبت سفارش کالا تا قبل از ساعت 12 ظهر ، آن کالا در همان روز ارسال خواهد گشت در غیر اینصورت سفارشهایی که بعد از این ساعت ثبت گردند ، روز پس از سفارش ارسال خواهد شد .

نکته مهم : سفارش هایی که با مقصد تهران و به روش ارسال فوری با ( پیک موتوری ) ثبت گردد ، از این قانون مستثنی بوده و  آن سفارش کمتر از 3 ساعت ارسال خواهد گشت .

در صورت ثبت سفارش در روز قبل از تعطیلی رسمی ، عملیات پردازش و ارسال کالا در اولین روز بعد از تعطیلی انجام می گردد.

پس از ثبت سفارش ، مشتری باید مدت زمان کوتاهی را ( حد اکثر 60 دقیقه ) جهت تایید موجودی کالا توسط مدیر فروش و واحد انبار داری منتظر بماند . پس از تایید سفارش توسط مدیر فروش منطقه ای ، آن سفارش آماده پرداخت توسط مشتری می گردد . تمامی مراحل فوق تا زمان ارسال کالا برای مشتری، توسط ارسال پیام کوتاه و پنل کاربری به اطلاع مشتری خواهد رسید.

نتورک کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز بدون محدودیت در تعداد کالا امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت نتورک کالا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق پنل کاربری، اعلام گشته و در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. نتورک کالا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت سرعت ،دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

در طول مدت زمان ( حداکثر 60 دقیقه ) تایید موجودی و پردازش سفارس، با توجه به حجم و وزن کالای انتخاب شده و در صورت وجود هزینه ارسال ، توسط مدیر فروش محاسبه و به فاکتور نهایی افزوده می گردد . پس از این مرحله سفارش آماده پرداخت توسط خریدار و ادامه روند پردازش می باشد . در صورت عدم موجودی کالای مورد نظر یا محدود بودن موجودی آن کالا ، قبل از تایید نهایی توسط واحد فروش و انبار داری از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی به اطلاع مشتری خواهد رسید و در صورت توافق آن سفارش تایید و آماده پرداخت و پردازش خواهد شد .

خریدار باید قبل از ثبت سفارش کالای مورد نظر خود، آدرس خریدار یا محل تحویل کالا را  به طور کامل در بخش آدرسها درج نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند .

در صورتی که مشتری یک شخص حقوقی می باشد نیاز است تا اطلاعات حقوقی خود را با دقت در بخش مشتریان حقوقی وارد نموده و فاکتور نهایی با توجه به اطلاعات درج شده توسط مشتری صادر و به هیچ عنوان قابل اصلاح نمی باشد . 


نتورک کالا مجاز است در هر زمان بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند ولی کلیه سفارش‌‏های ثبت شده تا قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای نتورک کالا محفوظ است.با تشکر از انتخاب شما

واحد امور مشتریان نتورک کالا
تحویل به موقع
ضمانت اصل بودن کالا
قیمت مناسب
مشاوره رایگان